• Цената е намалена.
  • Свеж
165*100 нов 7 Инчен 4 wire resistive touch screen екран на допир за навигација со автомобил автомобил GPS DVD екран на допир

165*100 нов 7 Инчен 4 wire resistive touch screen екран на допир за навигација со автомобил автомобил GPS DVD екран на допир

 
DEN 597.12
DEN 412.00

Стока
Во продавницата


165*100 нов 7 Инчен 4 wire resistive touch screen екран на допир за навигација со автомобил автомобил GPS DVD екран на допир


Карактеристики на производот

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD

Поврзани производи