• Цената е намалена.
  • Свеж
2017 нови жените долг ракав јакна женски канцеларија униформа дизајни жени бизнис формална облека на жените одговараат јакна KK969 СЕДИШТЕТО

2017 нови жените долг ракав јакна женски канцеларија униформа дизајни жени бизнис формална облека на жените одговараат јакна

 
DEN 3456.00
DEN 1901.00

Стока
Во продавницата


Големина(CM) Должина Биста Ракав Половината Рамо S 56 81 56 69 35 M 57 85 56.5 73 36 L 58 89 57 77 37 XL 59 93 57.5 81 38 XXL 60 97 58 85 39 3 XL 61 101 58.5 89 40 4 XL 62 59 105 93 41 5 XL 63 109 59.5 97 42


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Блејзери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
KK969
Бренд Име:
EASTQUEEN
Затворање Тип:
Едно Копче
Стил:
Формално
Материјал:
Памук,Полиестер
Јака:
Notched
Декорација:
Никој
Маскирани:
No
Облека Должина:
Редовни
жените долг ракав јакна:
канцеларијата на единствени дизајни жени
бизнис формално жени:
одговараат јакна

Поврзани производи