• Цената е намалена.
  • Свеж
KSCRAFT 15mm*10m селотејп за Scrapbooking DIY Занает Леплива Деко Маскирање на Јапонска Хартија Washi Лента Кутре

KSCRAFT 15mm*10m селотејп за Scrapbooking DIY Занает Леплива Деко Маскирање на Јапонска Хартија Washi Лента Кутре

 
DEN 115.20
DEN 104.00

Стока
Во продавницата

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат! - Одлично за убавината на вашата фото албум, книги Декорација на вашиот сакан дневник, лаптоп и личен простор
- Декорација на сакана дневник, имајте на ум книга и личен простор
- Добиете многу DIY задоволство и добро расположение со овие лента
- Материјал : Хартија
Големина на : 15mm x10 M


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
17061201
Бренд Име:
KSCRAFT
Повод:
Scrapbooking Хартија Занаети; DIY Запишување на Проекти
Пакување:
1pc/многу
Ширина:
15mm
Должина:
10m

Поврзани производи