• Цената е намалена.
  • Свеж
Детето Tassels латинска Танц Домот Секси Sequin латинска Ballroom Танцува Фустан Дете Дете латинска Конкуренција латинска Танц Облечи за Сцената

Детето Tassels латинска Танц Домот Секси Sequin латинска Ballroom Танцува Фустан Дете Дете латинска Конкуренција латинска Танц

 
DEN 2225.28
DEN 1291.00

Стока
Во продавницата


Вклучува : врвот + здолниште + ракавици +headwear + earring +Ѓердан
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна , ве молиме изберете бизнис експрес
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака до нас ,за Да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
ако пратката не можат да пристигнат на време . Ќе контакт со вас .
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM)
Големина(cm)/Етикетата
Предлагам Висина
XS/110
105-110
S /120
115-120
M /130
125-130
L /140
135-140
XL /150
145-150
XXL/160
155-160
XXXL/170
165-170
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.39 инчи )
Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .
Како различни мерни методи . Pls прифати грешка околу 2-3cm (Околу 1 Инч )
ПС : ако имате малку масти , pls изберете поголема големина .
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали


Карактеристики на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Латински јазик
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Полиестер,Памук,Ацетат
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
D1257
Боја Класификација:
сино/црна/црвена роза/црвена
Применливи пол:
Девојки
Погоден за танц видови:
Латински јазик
Референтна висина:
110.120.130.140.150.160.170 cm

Поврзани производи