• Цената е намалена.
  • Свеж
СТП Ткаенина Покриена Копчето со Метални Врати за Шиење Scrapbooking Занает Додатоци Копчиња Црна 15mm 18mm 20mm 28mm

СТП Ткаенина Покриена Копчето со Метални Врати за Шиење Scrapbooking Занает Додатоци Копчиња Црна 15mm 18mm 20mm 28mm

 
DEN 287.52
DEN 244.00

Стока
Во продавницата

100% Сосема Нов. Материјал : Алуминиум и СТП ткаенина Боја : Црна Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Количина : 10 компјутери ве молиме ни e-mail на трговија на големо цена, ако сакате повеќе ве молиме посетете ја нашата продавница категорија Копчето за да најдете повеќе стилови
Ве молиме прочитајте го пред да го купите
ВАЖНО
а). Објектот ќе биде прогласен на ниска вредност да им помогне на купувачите се избегне увозни давачки. Во повеќето случаи, купувачите нема да се оданочува од страна на царината. Но, ве молам да се напомене дека купувачот е одговорен за било увозни давачки и локални даночни доколку постои каква било.
б). Ние работиме напорно и паметни да ги исполни вашите барања. Но, ако имате било каков проблем при примање на пратката, ве молиме контактирајте не преку порака или Трговија со Датот. Ние ќе се вратам на вас во 24 часа и да работат со вас, додека не се задоволни. Ве молиме НЕ се отвори спор пред да комуницира со нас.


Карактеристики на производот

Големина:
24L 15mm, 28L 18mm, 32L 20mm, 40L 25mm, 44L 28mm, 32mm
Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Број На Модел На:
11mm 15mm 18mm 25mm
Материјал:
кожа
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Месо тело
Декорација:
Никој
Техника:
Опфатени

Поврзани производи