• Цената е намалена.
  • Свеж
Жените Долна Облека Притисни До Пред Патент Спортски Градници Голема Големина Градник Јога Поместена Фитнес Резервоарот На Врвот Велосипедизам Тренингот Спортск

Жените Долна Облека Притисни До Пред Патент Спортски Градници Голема Големина Градник Јога Поместена Фитнес Резервоарот На Врвот

 
DEN 239.52
DEN 218.00

Стока
Во продавницата


добредојдовте на нашиот магазин
100 Сосема нов,добар квалитет. Материјал : Полиестер+ памук 4 Colors Достапни за Вашиот Избор : Виолетова, Hotpink, Зелена,Сина Јака : O-вратот Стил : Секси Модел : Шарени Повод : Случајни, Салата, Клуб Облека за Нега : Рачно миење Уникатен стил, направи што повеќе шармантен, секси. Пакет Содржина : 1 x спортски Градник Забелешка : Има 3 димензии (S,M, L ) се достапни за следниве листата. ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА


Карактеристики на производот

Големина:
L, M, S
спортски тип:
Фитнес
Број На Модел На:
YA926
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
Himanjie
Материјал:
Најлон,Spandex
Функција:
Дише
Пад на превозот (csv):
Поддршка

Поврзани производи