• Цената е намалена.
  • Свеж
Нано за Нега на Кожата Спреј Полнење Богатство Пренослива Батерија Лицето Лице шише мултифункционален двојна намена термос BPA free

Нано за Нега на Кожата Спреј Полнење Богатство Пренослива Батерија Лицето Лице шише мултифункционален двојна намена термос BPA

 
DEN 3359.52
DEN 2016.00

Стока
Во продавницата


Нано за Нега на Кожата Спреј Полнење Богатство Пренослива Батерија Лицето Лице шише мултифункционален двојна намена термос BPA free
Опис :
Вакуум Пиење шише и Лејди нега на кожата Спреј мултифункционален шише . Дама Надополнување е многу важно, само со пиење само од "внатре" за да додадете вода, кожа од "надвор" директна надополнување е исто така добар начин да се олесни сува. Природно богата со убавината на минерална вода директно во надополнување уред, магла во повеќе фини честички, а потоа спреј на лицето, апсорпција на побрзо, овој метод се повеќе се фаворизира од страна на многу жени. По atomization на нано-вода, минерална вода во делумна silicic киселина е целосно да се апсорбира, а со тоа зголемување на еластичноста на кожата, се водат на лицето на мали брчки, оваа убавина метод во Јапонски жени, особено чиновнически убавина е многу популарна. Оваа sprayer е USB наплаќа. Производ самостоен за нега на кожата параметри резервоарот за Вода капацитет : 70ml Производ. Вакум шише Вода за пиење капацитет на резервоар : 385cm. тежина : 0.59 кг. Производ Големина : 7.3*7.3*21.5 cm карактеристики на Производот : надополнување, навлажнувачки, како полнење богатство капацитетот на Батеријата : 2600m Ah Применливи прилики : внатрешна и надворешна Погоден за нега на кожа : сува, мрсна, мешани, чувствителна кожа Нано atomization : 0.8 ml / min Користење време : полн со вода одржлив спреј за 10 минути, целосна власт можат да работат 3 часа (без чести полнење) Забелешка : користењето на висока прецизност atomization чип рафинирани, не користете мрсна и висока концентрација на шминка вода, па како не, да го приклучиш на atomization чип.
големина на : 7.3*7.3*21.5 cm
капацитет : 70ml / 385ml
пакетот вклучува : вакуум Спреј колба / USB линија.
Превозот : Ако сакате да го избере express до превозот тоа, ние треба да ви наплатат превозот надомест. (Како, на пример, EMS, DHL, ), Ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди добар превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и локација пост превозот или времето, далечински местото на вашиот престој.така, некои парцели ќе биде одложен или објектот brokened, но не грижете се за тоа, ако тоа се случи pls контакт со нас, прво, ќе се справи со тоа, Ако не ја прими пратката пред времето на крајот ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе контакт со кина пост за да се провери тоа и потоа да ви ги задоволи solution We ќе се носат косата, ако пратката изгубени или предмет brokened на превозот начин, па pls контактирајте со нас ако тоа се случи, Ако примите погрешен точка или не како на објект, или можете да ги примите неисправни производи, pls контактирајте со нас веднаш.
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние сме чесни продавачот на aliexpress, ако ги задоволи нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезда повратни информации .Вашиот признавање е многу важно за нас.Ве молиме контактирајте со нас преку ни остави порака пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации, и ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на овој проблем.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. (Оставете порака од aliexpress)
Ние ќе одговори на вашата порака во 12hrs.
Пораки ќе биде одложен одговор на недела и празници.


Карактеристики на производот

Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
Шише Тип:
вакуум
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
JV0502031
Применливи Луѓе:
Жените
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CIQ
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
Relea
Производство:
Вакуум Колби
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Директно Првенство
Термо Изведба:
12-24 часа

Поврзани производи