• Цената е намалена.
  • Свеж
Топ Вистинска Кожа Случај За Asus ZenFone 3 Зум ZE553KL Z01HDA Флип Стојат Магнетни Cowhide Мобилен Телефон Маска + Бесплатен Подарок

Топ Вистинска Кожа Случај За Asus ZenFone 3 Зум ZE553KL Z01HDA Флип Стојат Магнетни Cowhide Мобилен Телефон Маска + Бесплатен

 
DEN 804.96
DEN 684.00

Стока
Во продавницата


Покрие Случај За Asus Zen Fone 3 Зум ZE553 KL Z01 HDA (5.5 inch)
Продажба На Поени :
Бесплатен превозот со песната број
Висок Квалитет + Вистинска Кожа + Флип + Стојат + Micro Магнетни = Покрие Случај
Ве молиме додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП
за да се добие specila попуст за вашиот втор ред !
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно .
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
Answer : ___________________________ Note :
Рачно изработени сопствени направени Традиција занаети
Ова е страна-прилагодени модели, со цел да се обезбеди квалитет, испорака за три дена,
Посветен на фотографијата се обидува да се ажурира, следново е да се земе за Apple телефонскиот дисплеј,
Почитувани може да бидат сигурни да се купи, вистински телефон мувла, за да се обезбеди точни дупки.
( Сите модели може да се прилагоди, ве молиме да земете цел белешки модел )
>> 100% Живеат Пука


Карактеристики на производот

Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Бизнис,Гроздобер
Компатибилен Бренд:
ASUS
Големина:
5.5
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
Бизнис & Гроздобер
Тип:
Флип Случај
боја:
како се покаже слика
Продажбата на режимот:
трговија на големо и на мало
Од:
Фабриката за директно снабдување
цена:
Попуст Цена
Занает:
Силна Текстура, Се Лизга Отпорни, Совршен Допир!
Материјал:
Висок Квалитет на вистинска кожа
функција 1:
Сеизмички Капка Отпор
Карактеристика 2:
Микро Магнетни Функција
функција 3:
Cowhide Вистинска Кожа Случај

Поврзани производи