• Цената е намалена.
  • Свеж
Среќен Божиќ Дрво Ѕвезда Ѕид Налепници Оркестарот Винил Празник Декорација Дома Налепница Отстранлив Висок Квалитет Позадина SA932

Среќен Божиќ Дрво Ѕвезда Ѕид Налепници Оркестарот Винил Празник Декорација Дома Налепница Отстранлив Висок Квалитет Позадина

 
DEN 765.60
DEN 574.00

Стока
Во продавницата

материјал : еколошки ПВЦ големина на :
57cm X 123cm
82cm X 177cm За Боја : Бои Може да Биде Малку Различни во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент. прилагодено боја се достапни ,pls оставете порака на вашиот налог или "contact us" за да ги прилагодите бојата,инаку ние ќе брод стандардниот или црна боја.


Карактеристики на производот

боја:
црна, сива, црвена, бела, прилагодено боја
Големина:
57X123cm, 82X177cm
Бренд Име:
BLINGIRD
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
SA932
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил

Поврзани производи