• Цената е намалена.
  • Свеж
Автомобил-Стил, Додатоци Стаклени Влакна FRP Bodykit Страна Здолништа се Вклопуваат За 1989-1994 S13 Силвија PS13 BN Спортски Стил Страна Здолништа

Автомобил-Стил, Додатоци Стаклени Влакна FRP Bodykit Страна Здолништа се Вклопуваат За 1989-1994 S13 Силвија PS13 BN Спортски

 
DEN 7632.00

Стока
Во продавницата

Ние знаеме дека добрите односи со клиенти се значајна движечка сила на нашата компанија.
Подолу покажува проценка време на испорака за различни курир : -
- Fed Ex : 7 до 10 работни дена
- ПРЕГЛЕДИ : 7 до 10 работни дена
- ЕМС : 10-14 дена
- DHL : 10-14 дена
- Кина пост : 15-21 работни дена
- Хонгконг пост воздух mail : 15-20 работни дена
Одложувањето е можно и зависи од вашиот локален обичај & поштенски услуги. беше основана во 2010 година, специјализирана во производство и извоз бизнис. Било врати пакет без одобрение ќе се стави на чекање или да го одбие. "За да се одржи квалитетот на производите и обезбедување на најдобри услуги на клиентите" е нашиот принцип.
Услови & враќање :
се гарантира 100% задоволството на нашите производи, и врвна услуги на клиентите.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
пред здолниште
Материјал Тип:
Стаклени влакна FRP
Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
1
Модел Година:
1989-1994
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
yachant
Објектот Ширина:
1inch
Специјални Функции:
Декорација
Автомобил модел:
S13 Силвија PS13
Објектот Висина:
1inch
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Објектот:
страна здолништа
Позиција:
Други
Боја Име:
Црна

Поврзани производи