• Цената е намалена.
  • Свеж
Автомобил-стил, LED светло за магла Мицубиши Outlander 2006- LED Магла светилка леќа и LED дневни работи осветлување за автомобил 2 функција

Автомобил-стил, LED светло за магла Мицубиши Outlander 2006- LED Магла светилка леќа и LED дневни работи осветлување за автомобил

 
DEN 8568.00
DEN 7711.00

Стока
Во продавницата


Опис На Производот :
Забелешки :
1, За царина . Јас мислам дека ние може да ви помогне, ако треба, ве молиме контактирајте со продавачот.
2, во Врска со квалитетот на производот .ние само го продаде најдобрите производи на пазарот. Ефикасно да се избегне поправка
3, За инсталација-совршени за инсталација. Лесен, удобен. За инсталација имате прашања, ве молиме контактирајте со нас. Уживајте во вашата шопинг . Ви благодариме
Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како вашиот автомобил модел , превозот начин итн.
По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата.
Кога не знаете како да го користите тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош.
Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации


Карактеристики на производот

Специјални Функции:
Осветлување
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
LED
Бренд Име:
LARATH
Име На Модел:
правец на ветер
Објектот Тежина:
2kg
Тип На Објект:
Правец На Ветер
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Објектот Дијаметар:
3inch
Година:
2006-2016
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V

Поврзани производи