• Цената е намалена.
  • Свеж
Каубој Текстил, Кожа Случај За Coque Samsung Галакси A520 А5 2017 Filp Покрие Паричникот Стојат Случај За Samsung А5 2017

Каубој Текстил, Кожа Случај За Coque Samsung Галакси A520 А5 2017 Filp Покрие Паричникот Стојат Случај За Samsung А5 2017

 
DEN 253.44
DEN 203.00

Стока
Во продавницата

Ние нудиме бесплатно reparing услуга во рок од 1 година по датумот на купувањето. Вашето разбирање и соработка, е високо ценета.
Повратни информации :
1. Ако имате било какви посебни барања во царинската декларација, pls известите кога ќе ги нарачате.
Превозот и Ракувањето со : Ние ќе се определи превозот курир, во секој оглас, најчесто ние брод од воздухопловната.
Гаранција & Политика На Враќање :
1. За првите 2 месеци, ние ќе плати еден начин превозот цена од Кина на купувачот. Ако сакате да се вратите на вашите купени предмети за поправка/замена/наплата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да го испрати назад. Стока, оштетени или исчезнати компоненти нема да бидат прифатени за замена.Забелешки :
1.


Карактеристики на производот

Материјал:
PU
Големина:
16*8*2
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Filp Покрие Паричникот Стојат Каубој Текстил, Кожа Случај
дизајн:
Бизнис,Гроздобер
Тип:
Паричникот Случај
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија
Бренд Име:
LUOSHUYAN
Компатибилен Бренд:
Samsung
SKU:
BFNZPU011
боја:
како се покаже слика
статус:
Во Однос На Статусот
Пад на превозот:
Поддршка
Пакет Тип:
Поли Торба/OPP вреќа
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Компатибилен Модел:
за Samsung Галакси А5 2017
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
За Samsung Галакси A520 А5 2017

Поврзани производи