• Цената е намалена.
  • Свеж
DWCX Пренос Услуга Масло Течност Пополнување Адаптер Промена за ФОЛКСВАГЕН Ауди VAS6262-2 ATF

DWCX Пренос Услуга Масло Течност Пополнување Адаптер Промена за ФОЛКСВАГЕН Ауди VAS6262-2 ATF

 
DEN 527.52
DEN 432.00

Стока
Во продавницата

09 G Пренос Услуга Масло Течност Пополнување Адаптер Промена Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Ауди VAS6262-2 ATF
Состојба : 100% нови Боја : Црна ОЕМ БР. : VAS6262-2 Должина : 10cm Објект се вклучени : 1x Пренос Услуга Масло Полнење Компатибилен Адаптер Со : Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Ауди VAS6262-2 ATF
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински
Функција :
1) Материјал : Метал
2) Според фабричките спецификации.
3) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
4) Лесен за инсталација.
5) Стабилни карактеристики, висока сигурност.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
DWCX
Број На Модел На:
VAS6262-2 VAS6262-2 ATF
Материјал:
Метал
боја:
Црна
Бродови Од:
Кина
боја:
Црна
Должина:
10cm
ОЕМ Бр.:
VAS6262-2
одговара 1:
за ФОЛКСВАГЕН VAS6262-2 ATF
Се вклопат 2:
за Ауди VAS6262-2 ATF

Поврзани производи