• Цената е намалена.
  • Свеж
Мажите Ранец Аниме Ѕвезденото небо Прозрачна Печатење Тинејџери Секојдневен Mochila Мажите на Жените Ранец Студент Цртан филм Училиште Кеси

Мажите Ранец Аниме Ѕвезденото небо Прозрачна Печатење Тинејџери Секојдневен Mochila Мажите на Жените Ранец Студент Цртан филм

 
DEN 1185.60
DEN 771.00

Стока
Во продавницата


Белешки
1. 1 Инч= 2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инч. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3 см грешка.
2. Поради различни monitor settings, picture е боја може да се разликуваат од реалните производ бои.
3 . Ве молиме купувачите се разбере, јас ви посакувам среќен шопинг.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3-7 дена www.dhl.com EMS За 3-7 дена www.ems.com Кина Пост Воздух За 10-30 дена www.17track.net/Index En.html e Packet За 7-15 дена www.usps.com Забелешка : Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
П : Се производ фотографии вистински?
A : Да,на Сите фотографии на екранот се 100% реално.и фотографии се преземени од себе.Но, можеби постојат и некои боја сенчење, бидејќи на монитори.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; пари booker, T/T;western union.
П : Кога на испорака?
A : ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-7 дена(според цел е количество )по уплатата.Но, во случај на било топло производи се привремено надвор од акциите,ние ќе го контактот што побрзо да побара продолжување или промена други предмети или некој од вашиот предлог.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната.објектот што би сакале да ги купите тежи повеќе од 2kg.
Можете да поставите наредби одделно, правејќи се дека секоја цел тежи помалку од 2kg, да ги искористат предностите на бесплатен превозот.
Можете или да изберете друг изразат превозникот, може да брод на пакет преку Fedex/DHL/UPS-от за вас пакет!
П : дали постои следење на број за мојот објект?
A : Да, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,ние брод секој ред со нивниот следење на број и можете да го видите!
но,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,тоа само може да се следи во текот на Кина.Мислам тоа нема следење на информации кога пристигнува вашата земја.
Но, ве молам, не грижете се за тоа .Ќе добиете пакет нормално. Ако сте загрижени во врска со вашиот производ ќе се изгубат во испраќањето, јас ви препорачуваме да изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, Што е трговија на големо цена?
A : ви Благодариме за вашето барање. ако сакате да се купи голема количина, ве молиме Контактирајте со нас .ние ќе ви даде најдобра цена. ви благодариме


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
senkey стил
Дожд Маска:
No
Вршење На Систем За:
Физиолошки Крива Назад
Капацитет:
20-35 Литарски
Шаблон Тип:
Цртан филм
Внатрешни работи:
Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб
Ранци Тип:
Надворешната Рамка
Главен Материјал:
Најлон
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Број На Модел На:
РАНЕЦ
Декорација:
Никој
Надворешноста:
Отворете Џеб

Поврзани производи