• Цената е намалена.
  • Свеж
НОВИ 12V СТАРТЕР МОТОРНИ S13-106A S13-106B 23300-10T01 23300-80G00 ЗА Да chai 498

НОВИ 12V СТАРТЕР МОТОРНИ S13-106A S13-106B 23300-10T01 23300-80G00 ЗА Да chai 498

 
DEN 5760.00

Стока
Во продавницата


НОВИ 12 V СТАРТЕР МОТОРНИ S13-106 A S13-106 B 23300-10 T01 23300-80 G00 ЗА Да chai 498
Гаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 1-15days според количината Оем Референца : S13-106 A, S13-106 B
23300-10 T01,23300-3 T700,23300-80 G00,23300-80 G01,
WAI : 2-2235-ЗДРАВО
Примена :
ЗА Dachai498 (4 D32)
ЗА Chaochai CYQD32
ЗА Женгжу Nissan TD27
ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ ОД СТРАНА НА ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea. Добредојдовте да ја посетите нашата компанија, да има повеќе win-win соработка.


Карактеристики на производот

Објектот Висина:
20
Објектот Должина:
30
Материјал Тип:
Алуминиум
Осветленост Дел Број:
S13106A, S13106B
Специјални Функции:
Стартер
Објектот Тежина:
6KG
Производителот Дел Број:
S13106A, S13106B
Поставување на Возило:
моторот
Бренд Име:
HNROCK
Земја/Регион на Производство:
Кина
Другиот Дел Број:
S13106A, S13106B
Објектот Ширина:
20
Напон:
12v
моќност:
3.0 kw
Заби:
9T

Поврзани производи