• Цената е намалена.
  • Свеж
Нови Вистинска Тастатура MP-03753US65288 НАС Црна за ASUS G50 G70

Нови Вистинска Тастатура MP-03753US65288 НАС Црна за ASUS G50 G70

 
DEN 948.48

Стока
Во продавницата

Објектот Спецификација : ASUS М 50 М 70 G 50 серија лаптоп Тастатура
Боја : црна
Распоред : САД
Состојба : Нова
Компатибилни Модели :
Компатибилен Броеви :
ASUS P/N : 04 GNED1 KUS00-1
DFE P/N : 9 JN0 B82.101
Компатибилни Модели :
ASUS M50 SA M50 SV M50 SR M50 VC M50 VN M50 VM M50 VT серија
ASUS M 50 M 70 M 70 L X70 X 71 M 70 SL X 71 A X71 Q X71 Sr X71 Tl X71 Vn серија
ASUS X57 X57 Sa X57 Sr X57 Sv X57 Vc X57 Vm X57 Vn Серија
ASUS X55 X55 S X55 Sa X55 Sr X55 Sv Серија
ASUS X70 E X 70 F X70 Kr X 70 L X70 Se X70 Sr X70 Z НА 7 7 S A7 K Серија
Asus G 50 G 50 G G50 V G50 Vt G50 VT-X X X X 1 G 50 VT-X 5 G 51 Vx Серија
Asus M70 Sa M70 Sr M70 T M70 Vm M70 Vn M70 Vr Серија


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
за ASUS G50 G70
Компатибилен Бренд:
ASUS
Стандард:
НИ Стандард
Бренд Име:
PZAscreen
Модел:
За ASUS M50

Поврзани производи