• Цената е намалена.
  • Свеж
Нови Хидрауличен серво Волан Пумпа За Ford Mondeo 2.3 L OEM:1674661

Нови Хидрауличен серво Волан Пумпа За Ford Mondeo 2.3 L OEM:1674661

 
DEN 6144.00

Стока
Во продавницата


Висок Квалитет на Нови Хидрауличен серво Волан Пумпа За Ford Mondeo 2.3 L OEM : 1674661
Параметарот :
Функција : Серво Волан Пумпа
Примена :
За Автомобил Ford Mondeo 2.3 L
Година : Сите
Дел NO. :
1674661
Одвоиле Од Копното,Кина
Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид :
ако не може да бидете сигурни,подобро е да не контактирате за да потврдам,така што за да биде 100% натпревар.
ви благодариме за вашето внимание!
Испорака :
Кога сте на ставање на ред,можете да одберете превозот метод кој ви се допаѓа.
Ако не сте сигурни која е повеќе погоден,можете да ни каже.
Ние ќе ви помогне да се избере подобро и поевтино еден.
Откако вашата уплата е завршена,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2-3working дена.
Ние donot гарантира време на испорака како меѓународна пратката ќе биде influnced
од страна на некои unctrolled фактори.
PS : На превозот цена е не вклучувајќи ги и сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и
даноци за увоз во купувачите земјата.
Се враќа :
Ние и ветуваме да се потрудиме да ви даде најдобра услуга.
Може да се врати на производи во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина,и ние ќе
Наплата тебе.
PS : 1.Купувачите треба да бидете сигурни дека објектите се во нивната оригинална услови.И ние ќе ви ги даде
целосна наплата.
2.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе биде одговорен
за таквата штета или изгубена.
3.Купувачот плаќа враќањето такси превозот.
Гаранција :
Ние и ветуваме да им понуди бесплатен замена рамките 15days од купат е приемот на производот.
Ако било кој дел е потребно да се биде заменет по производ е користена подолго време,ние ќе ви помогнеме
купувачот е да го добие,купувачот само треба да се обрне на пратката .
PS : 1.Купувачите треба да го врати производот во оригиналната услови.ние donot прифати оштетени
или се користат производот за слободна замена.
2.Купувачите ќе ги сноси shipmen трошоците за враќање.
Повратни информации :
Вашето одобрување и задоволство се многу важни за нас.
Добредојдовте на нашиот магазин,тоа е наше големо задоволство да ви даде нашата најдобра услуга.
Ако имате било какви прашање и проблем,ве молиме слободно да ни кажат и дозволете ни да ви помогне.
Ако имате било какви позитивни сугестии и dissatisfation,не информира нас,ние треба вашата поддршка и
ако ние не направиме ништо не се доволно добри,ќе го донесат вашиот позитивни предлози.
Контакт :
Skype : ivyzeng9
Alitalk : cn1510762213


Карактеристики на производот

Бренд Име:
СРЕЌЕН ТУРИНГ
Објектот Должина:
20cm
Објектот Тежина:
4kg
Објектот Висина:
15cm
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Производителот Дел Број:
HTFD8
Материјал Тип:
Други
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Ширина:
20cm
Материјал:
Висок квалитет
Автомобил Производител:
ЗА АВТОМОБИЛ ФОРД
Дел Бр.:
1674661
Примена:
За Автомобил Mondeo 2.3 L
Состојба:
Нови
Тежина:
4kg
Funtion:
Серво волан пумпа
Материјал Тип:
Исто Како И На Оригинални Делови
Потекло:
Кина
боја:
Сребро.

Поврзани производи