• Цената е намалена.
  • Свеж
Диносаурус Мувла S489 Занает Уметност Силикони 3D Сапун Мувла Занает Калапи DIY рачно изработени Свеќа Калапи

Диносаурус Мувла S489 Занает Уметност Силикони 3D Сапун Мувла Занает Калапи DIY рачно изработени Свеќа Калапи

 
DEN 239.52
DEN 228.00

Стока
Во продавницата


Ставка Опис
Материјал : Силикон
Заврши Сапун Тежина : 73 g
Направи Сапун Големина : 7.0x4.5x2.0 cm
Мувла големина : 9x6.2x3.2 cm
Може да се направи Сапун Свеќа и други работи што како страна на мувла
Објектот боја автоматски ќе испрати
H igh квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
Тоа е Мека и лесна за употреба
Рејтинг на температура : -40 centigrade на+210 centigrade
превозот


Карактеристики на производот

Бренд Име:
Longzang
Тема:
Диносаурус
Обликот:
Животните
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
S489
боја:
случаен

Поврзани производи