• Цената е намалена.
  • Свеж
Жените накит, девојки роденден забави, свадби, прилично лакови, крстови, се меша обетки, обетки, подароци, бесплатен превозот

Жените накит, девојки роденден забави, свадби, прилично лакови, крстови, се меша обетки, обетки, подароци, бесплатен превозот

 
DEN 109.44
DEN 70.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Нередовните
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
ENZE
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
XSJE-1488-E

Поврзани производи