• Цената е намалена.
  • Свеж
Новиот Екран на Допир За 10.1 СУПРА M14DG Таблета екран на Допир Панел стакло Digitizer Сензор Замена Бесплатен Превозот

Новиот Екран на Допир За 10.1 СУПРА M14DG Таблета екран на Допир Панел стакло Digitizer Сензор Замена Бесплатен Превозот

 
DEN 479.52

Стока
Во продавницата


QSD 8007-03


Карактеристики на производот

Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
СУПРА M14DG
Бренд Име:
NINJACASE
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
СУПРА M14DG

Поврзани производи