• Цената е намалена.
  • Свеж
Дизел Инјектор 095000-7780 095000-7781 23670-30140 за Toyota Hilux 3.0 D4D

Дизел Инјектор 095000-7780 095000-7781 23670-30140 за Toyota Hilux 3.0 D4D

 
DEN 13536.00

Стока
Во продавницата


Дизел Инјектор 095000-7780 095000-7781 23670-30140 за Toyota Hilux 3.0 D4 D
Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelian
Опис :
Тип : Дизел Инјектор
Бренд : Unbranded
Дел# : 095000-7780 095000-7781 23670-30140
Примена
за Hilux 3.0 D4 D
2 за JCB BACKHOE 3 CX 4 CX НАПРЕД & ОБРАТНА КОЛОНА SWIT
Revie
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по вашата исплата избришани.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.


Карактеристики на производот

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
23670-30280 23670-09070 23670-09330 23670-39315 23670-39185
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тип:
заеднички железнички инјектор
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex , DHL , или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
095000-7780 095000-7781 23670-30140
Производителот Дел Број:
095000-7780 095000-7781 23670-30140

Поврзани производи