• Цената е намалена.
  • Свеж
Висок квалитет на Vincent Van Gogh модерна уметност Ле Moulin де ла Galette јас Масла репродукција страна се насликани

Висок квалитет на Vincent Van Gogh модерна уметност Ле Moulin де ла Galette јас Масла репродукција страна се насликани

 
DEN 5136.00
DEN 4468.00

Стока
Во продавницата

Ако има проблем со вашата нарачка, бидете сигурни да контактирате со нас. Сите големина е на располагање. Видови на слики :
Пакет од сликите :
Нашата Галерија :
. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Ве молиме контактирајте со нас за custom size сте заинтересирани, ние ќе ви испратиме цена . Целосна наплата ќе ви биде испратена по добивме сликарство. Вие само треба да ни ги испратите вашите заинтересирани слика и да ги споделите со нас големина сакате да се наслика,ние ќе организираме професионален уметник да наслика тоа за вас. Сите waterprint или изведувач името на сликата нема да биде покажа на завршен сликарство.Контактирајте со нас на интернет или да ни пратите пораки за детали. Вие исто така може да оди до врвот проверете приложените слики кои во споредба со оригиналниот. Ве молиме имајте предвид, политика на враќање не се однесува на кориснички налози. Ако јас цел слика со рамка би се добие слика во рамка и е подготвен да се откажам од мојот ѕид? Цената покажа на нашата продавница е само со платно. 100% Задоволството На Гарантира. Верувам дека ние може да се направи сте задоволни преку нашите напори.И силна картон ќе бидат спакувани за врамени слики. Ве молиме обележете на вашата нарачка, ако сакате да се регистрирате уметникот име. Тогаш ние рамка на слика и го стави сите потребни хардвер за да се откажам вашата слика на вашиот ѕид. Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар. 100% Пари гаранција за да се Гарантира. Колку долго ќе мора да почека за мојата слика? За да се обезбеди висок квалитет,обично тоа ќе трае околу 10 дена за да се заврши сликата. Висок квалитет,100% рака-насликани на платно,ја користат истата brushstrokes и техники со оригиналниот уметник. Контактирајте со нас за врамени цена.
Weclome да Jacky Галерија Маслото Descripition : 1.Можете да репродуцирате сликите од мојата слика? Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија. Обичај Сликарство & Custom Size : 1. Не репродукција изгледа токму како оригиналот? Во Keve Уметничка Галерија на репродукции се направени со рака. Не се печати или постер.Како се сликите спакувани? За платно уметност,сите слики ќе се расукува и се одликува со силна ПВЦ цевка внатре и меур пластика надвор. Лесно Се Враќа Политика. Ние, исто така може да се направи слика за вашата фотографија, само пратете ни ја вашата фотографија со големина сакате, ние ќе го прават тоа за да платно. Ние бидете сигурни дека нашите репродукции содржат истите brushstrokes и техники кои се користат од страна на оригиналниот уметник. Ни веруваат, ќе најдат тие се повеќе убави кога ќе ја добиете вистинската слика : )
Маслото Често Поставувани Прашања : 1.Може да ми се врати сликата ако не ми се допаѓа? Да,можете да се вратите на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети ако не сте задоволни со квалитетот. Голема Цел,Голем Попуст.Тоа ќе пристигнат на вашата страна во 7-10 работни дена од EMS, DHL, Fed Ex, итн international express. Сепак, бидејќи сликите се направени од страна на страна и да не се компјутерски генерирани секогаш постои мала варијација помеѓу репродукција и оригиналот.Каков вид на плаќање може да се прифати? Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Промет на големо со цел добредојдени. Ако вашата цел е итна,можеби за chirstmas или Подарок,ве молиме означете ја вашата очекуваат доби датум,ние ќе се обидеме потрудиме да ги организираме побрзо превозот. Ве молиме бидете сигурни дека враќањето е во силна пакување. Завршен Маслото Примероци :
Answer : ___________________________ Note : фотографии беа зеде од камерата,поради снимање светлина разлика,боите на нашите слики изгледа малку се разликува од оригиналот. Ние ги испита делата кои ние се здобијат со многу внимателно.


Карактеристики на производот

Големина (Инчен):
18 X 27, 20 Х 30, 24 X 36, 30 X 45, 40 X 60, 48 X 72
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
50
Iid:
17498
M:
M2

Поврзани производи