• Цената е намалена.
  • Свеж
200pcs/Многу Љубов Ознака Среќа Метал Потковица Ознака Свадба Сувенири Подароци Назад на училиште подарок БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

200pcs/Многу Љубов Ознака Среќа Метал Потковица Ознака Свадба Сувенири Подароци Назад на училиште подарок БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

 
DEN 6720.00

Стока
Во продавницата

200 PCS БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Среќа во Љубовта Потковица Ознака Услуги Голема Партија Подароци Партија Услуги Бебе Туш Роденден Подароци
Тежина : 25 G
Материјал : Метал
Пакет : 1 buc ознаки по собата во подарок кутија, како фото
Кутија Големина : 9 СМ X 7 CM X 2 CM
Ознака Димензии : 8 CM X 6 CM
Количина : 200 парчиња по многу
Превозот И Плаќање
Ние прифаќаме следниве Зачувам метод.
Важно Забелешки
- Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукцијата завршува.
- Ве молиме да се осигурате дека превозот адреса ќе се обезбеди на касата и Зачувам се точни. Ние не сме одговорни за undeliverable адреси.
- Ние нема да фалсификува фактури или превозот labels под никакви околности.
- Наддавање е обврзувачка за контакт. Не-Плаќање ќе бидат пријавени и може да доведе до прекин на вашата сметка. Негативни повратни информации и НЕПЛАТЕНИ ОБЈЕКТ ШТРАЈК ќе биде објавено на сите не-обврзници.
Меѓународни Налози
** Ве молиме да ги содржи следниве Информации со уплатата **
- Вашето Име И Презиме
- Вашата Целосна и Точна Адреса
- Телефонски Број (поштата бара клиент телефонски број за Меѓународни испорака)
Данок и Должност Такси
Вашата земја може да се наплатат дополнителни давачки или давачки за вашата нарачка, кога ќе влезе во вашата земја. Вие сте одговорни за плаќање на дополнителни давачки.
Нарачки ќе брод во рок од 2 работни дена по исплата е расчисти. Наредби од саботите, неделите или на празниците ќе процесот на наредниот работен ден, а ќе биде брод во рок од 24 часа. Ве молиме овозможи 10-30 дена за меѓународна испораки. Некои пратки може да потрае подолго предмет на вашата локална царинските органи.
- Се комбинираат Превозот попуст нудат. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за комбинираат превозот попуст. За да се квалификува попуст, една целосна исплата мора да се направи за комбинираат предмети.
- Ве молиме да се осигурате дека превозот адреса ќе се обезбеди на исходот Зачувам се точни. Ние не сме одговорни за undeliverable адреси.
- За избега предмети, се врати превозот цена и за следните замена превозот трошоци ќе бидат на товар на продавачот. Купувачот мора да контактирате со реден број, име и дефект опис рок од 7 дена по датумот на пакет пристигна. Не Тврдат дека ќе се прифати по 7 дена.
- Превозот и Ракувањето со обвиненија се вклучуваат поштарина, ракување и пакување на пратки.
- Дополнителни превозот полнење се потребни за испорака на P. O. КУТИЈА, APO, FPO или Состојбата на ЗДРАВО, AK, VI, ПР. Ве молиме контактирајте со нас ПРЕД понудата на предмети.
- Некои предмети не се достапни за испорака надвор од НАС. Ве молиме проверете производи за превозот белешки, како што продавница, за да се осигура дека предметите може да се испраќаат на меѓународно ниво. Во принцип, многу големи предмети и опасни хемикалии (гориво) не може да бидат испратени надвор од НАС.


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
A094H
Материјал:
Метал
Повод:
Шема:
Цртан филм животни,Животински
боја:
како фото
Повод:
Бебето тушеви, Свадба, Денот на Вљубените
Тема:
Булчински туш , Љубов , Плажа свадба
Сезони:
Пролет Свадба Фаворизира,Лето Свадба Фаворизира,Падот Свадба Фаворизира
Материјали:
Нерѓосувачки Челик
разубавувањето:
подарок кутија како истото како на слика
Пакување:
како фото
свадба фаворизира:
свадба подароци
ознака за страница:
Во облик на потковица
Партија Услуги:
партија подароци

Поврзани производи