• Цената е намалена.
  • Свеж
Фенси&Фантазија Метал Леопард Главата Кожа Копче Синџири Прстени Држач За Автомобил Keyrings KeyChains За Човекот Жени Со Висок Квалитет Подарок

Фенси&Фантазија Метал Леопард Главата Кожа Копче Синџири Прстени Држач За Автомобил Keyrings KeyChains За Човекот Жени Со Висок

 
DEN 183.84
DEN 140.00

Стока
Во продавницата


Добредојдовте на нашата продавница.
Вашето задоволство е нашиот најголем напор.
1. >$150 ,бесплатен превозот од EMS,DHL,FEDEX
2. > $8 ,бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail на бесплатен превозот (имаат следење на број со следење informaton )
3. , бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус на бесплатен превозот (имаат следење на број, но без следење informaton во вашата земја )


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
сребро позлатен
Број На Модел На:
К-283
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Фенси&Фантазија
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Функција:
Расположение Tracker
Метали Тип:
сребро позлатен

Поврзани производи