• Цената е намалена.
  • Свеж
Нови Дното случај покрие/palmrest Горниот дел за Asus UX32 UX32E UX32A UX32DV UX32VD C и D школка

Нови Дното случај покрие/palmrest Горниот дел за Asus UX32 UX32E UX32A UX32DV UX32VD C и D школка

 
DEN 1449.60
DEN 1363.00

Стока
Во продавницата


Answer : ___________________________ NOTE : Сите наши случај се за специфичен тип на компјутер, мора да се провери вашата нарачка кога ќе се провери физичката слика на нашата врска. Не можеме да ви помогне со косата, ако моделот не е во ред за клиентите.
Сите наши случај се сосема нови некористени случај. За да се спречи оштетување на производот за време на превозот,ние се користат специјални материјали за пакување на пакет на производот.
Сите наши производи гаранција за три месеци, производот во текот на гарантниот период имаме било какви прашања, ние може да ви помогне да го замени на нови производи (освен вештачки штета)
Ако имате било какви проблеми со случајот, ве молиме контактирајте со нас колку што е можно побрзо, ние веднаш ќе ви помогне да се справи со вашиот проблем.
Ние нудиме следниве начини на логистички услуги :
Името на логистика, Транспорт време пребарување на веб-страница
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 20-90days www.17track.net
10-30days. www.17track.net
10-30days. www.ems.com.cn
7-20days www.dhl.com
7-20days www.fedex.com
7-20days www.ups.com
7-20days www.tnt.com


Карактеристики на производот

Затворање Тип:
Не Патент
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
UX32
Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Стил:
Fasion
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Применливи модели:
-
Материјал:
Како што е прикажано
Шаблон Тип:
Како што е прикажано

Поврзани производи