• Цената е намалена.
  • Свеж
Јапонски Стил Ji Сина Глазура Злато Линија Чај Лименки Порцелански Чај Поставува Caddies Зачин Тегла Керамички Канистер За Храна Контејнер За Складирање Кутија

Јапонски Стил Ji Сина Глазура Злато Линија Чај Лименки Порцелански Чај Поставува Caddies Зачин Тегла Керамички Канистер За Храна

 
DEN 1453.92
DEN 945.00

Стока
Во продавницата


Бренд ZEETOON Материјал Порцелански Име Јапонски Стил на Злато Линија Чај Лименки Занает рачно изработени Ji Сина Глазура Големина
СЛ. Пакет Листа
1 PC Чај Лименки (Без Други Чај Сет) Пакет Безбедност пакување области на Примена
Чај соба, дневна соба, канцеларија


Карактеристики на производот

Бренд Име:
ZEETOON
Материјал:
порцелански
Име:
Јапонски Стил На Злато Линија Чај Лименки
Материјал:
порцелански
Големина:
FIG.
Капацитет:
СЛ.
занаети:
Рачно Изработени, Ji Сина Глазура
Производот:
teacup
вид:
Чај Поставува
Области на примена:
Чај соба, дневна соба, канцеларија
Пакет Листа:
1PC Teacup (Без други Чај во Собата)
Пакет:
безбедност пакување

Поврзани производи