• Цената е намалена.
  • Свеж
2018 Нови рачно изработени Етничка Циганска страна накит кристал лустерот обетки шарени tassel шарм dangle наука earring

2018 Нови рачно изработени Етничка Циганска страна накит кристал лустерот обетки шарени tassel шарм dangle наука earring

 
DEN 182.40

Стока
Во продавницата

Нова рачно изработени Етничка Циганска страна накит кристал лустерот обетки шарени tassel шарм dangle наука earring
НИ 5.8 / пар НИ 5.99 / пар НИ 1.99 / пар НИ 4.99 / пар НИ 4.99 / пар НИ 4.99 / пар НИ 4.88 / пар НИ 4.8 / пар НИ 6.8 / пар НИ 6.8 / пар
За Keepnice™jewery
Тоа е производителот и на веледрогерија, на рачно изработени накит, вклучуваат дизајн, производство и промет на големо во Yi Wu Кина, стокови град на Кина.
Мода, Оригиналниот дизајн, Личноста е нашата цел.
Производи во целиот свет, главните пазари се Европски, руски, Америка, Јужна Америка,Арапски и така натаму.
За превозот цена
Повеќето предмети форма Keepnice™ накит со пониска цена без превозот цена.
Не како некои од продавачот вклучува превозот цена во објектот цена од рече бесплатен превозот.
Ве молиме да се стави сите елементи што треба во вашата шопинг количка. Превозот цената ќе се пресметува од страна на системот според тежината.
Ако нарачате повеќе од 128ќе бидат испратени преку брза испорака наместо нормална испорака.
За сликите
Сите слики се зеде од оригиналните ставки. Постои мала разлика од различни пресмета или друга опрема,
Ви благодариме за вашето разбирање.
За услугата
Ние ќе направиме се најдобро за секој клиенти, ве молиме контактирајте со нас, ако најдете било какви проблеми кога сте примиле пакетот.
Ќе solute тоа во прв пат.
Исто така, ве молиме контактирајте со нас пред сакате да ја отворите некој спор.
Се надевам дека ќе им даде пет ѕвезди, ако сте задоволни нашите производи и услуги.
Тоа е многу важно со вашите добри коментари. Ви благодариме за вашата посета.


Карактеристики на производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Етнички
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
171225009
Бренд Име:
keepnice
Пол:
Жените

Поврзани производи