• Цената е намалена.
  • Свеж
1Pc Легура Пена Проширување Спреј Пиштол Пломби Издавање СТП Изолациони Апликатори Алатка W329

1Pc Легура Пена Проширување Спреј Пиштол Пломби Издавање СТП Изолациони Апликатори Алатка W329

 
DEN 572.16
DEN 429.00

Стока
Во продавницата

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Лесен и издржливи Идеален да се користи за полнење, затворање и изолација на мали растојанија Бликнаа потребен ви овозможува точно да се контролира протокот на Професионални сите метални трајни пена пиштол за апликацијата на pro лименки од полиуретан пена Карактеристики : Материјал : Алуминиум Легура+Бакар Боја : Сребро Големина : Прибл. 31.6x19.5cm/12.44x7.68" Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1 x Пена Спреј Пиштол


Карактеристики на производот

Бренд Име:
TOOZO
Број На Модел На:
3W15010303
Тип:
Мини Спреј Пиштол
Куп Волумен:
Други
Моќност Тип:
упатство
Се Хранат Тип:
Притисок
Не-Оптоварување Брзина:
Никој
Употреба:
Дома, DIY
Примена:
Пена Спреј Пиштол

Поврзани производи