• Цената е намалена.
  • Свеж
10pcs/многу поклопец на Леќите на камерата Клип поклопец на леќите за да се спречи изгубени тока спојувалка за каиш од недостасува јаже

10pcs/многу поклопец на Леќите на камерата Клип поклопец на леќите за да се спречи изгубени тока спојувалка за каиш од недостасува

 
DEN 566.40
DEN 413.00

Стока
Во продавницата


пакетот вклучува :
10 * поклопец на Леќите на Клипот
1 x следење на број


Карактеристики на производот

Компатибилен Бренд:
КАНОН,Pentax,NIKON,Sony, Minolta
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Ynniwa
Број На Модел На:
Поклопец на леќите на Клипот

Поврзани производи