• Цената е намалена.
  • Свеж
2018 Нови Liliki Белење Крем Постави Отстрани луничка'Anti темна кожа'Whitening(ден крем+ноќен крем)

2018 Нови Liliki Белење Крем Постави Отстрани луничка'Anti темна кожа'Whitening(ден крем+ноќен крем)

 
DEN 907.20

Стока
Во продавницата


Убава брзо (ден крим) : начин на употреба : се мијат твоето лице прво, ќе се применуваат овој производ 1 гм (околу 5 зрно од ориз) точка на лицето рамномерно daub, 2 пати на ден.
Убава брзо (крајот на мраз) : Употреба и дозирање : вечер користите за миење на лицето прв, а потоа го преземе овој производ 1 гм (околу 5 зрно од ориз), избрише од лицето рамномерно може да се мијат надвор повторно до следното утро.
Рок на траење : 3 години


Карактеристики на производот

Употреба:
Лице
Тип На Објект:
Крем
Број На Модел На:
LiLIKi
GZZZ:
YGZWBZ
Состојка:
Билни
Пол:
Женски
сертификација:
GZZZ
Функција:
Белење
Бренд Име:
Љубов·Ви Благодариме
Земја/Регион на Производство:
Кина
НЕТО-WT.:
15ml+15ml

Поврзани производи