• Цената е намалена.
  • Свеж
За автентични Вистински Yaesu е радио за автомобил јазик FT7900R / 8800R / 8900R јазик МЛС-100

За автентични Вистински Yaesu е радио за автомобил јазик FT7900R / 8800R / 8900R јазик МЛС-100

 
DEN 3350.40
DEN 3183.00

Стока
Во продавницата

За автентични Вистински Yaesu е радио за автомобил јазик FT7900 R / 8800 R / 8900 R јазик МЛС-100


Карактеристики на производот

Димензии:
FT7900R
Складирање Канал:
8900R
Тип:
Додатоци
Материјал:
Пластични
Разговор Опсег:
>Сса 10 километри
Бренд Име:
KSUN
Воки Токи Тип:
Преносни
Фреквентен Опсег:
8800R
Максимален Домет:
>Сса 10 километри
Is_Display:
No
Број На Модел На:
МЛС-100

Поврзани производи