• Цената е намалена.
  • Свеж
3.8 V 2200mAh Li3822T43P3h736044 За ZTE Сечилото L4 A460 Батеријата

3.8 V 2200mAh Li3822T43P3h736044 За ZTE Сечилото L4 A460 Батеријата

 
DEN 221.76

Стока
Во продавницата


3.8 V 2200m Ah Li3822 T43 P3h736044 За ZTE Сечилото L4 A460 Батеријата
Модел : Li3822 T43 P3h736044
Капацитет : 2200m Ah
Се применуваат За : За ZTE Сечилото L4 A460


Карактеристики на производот

Капацитетот на батеријата(mAh):
1801mAh-2200mAh
Оригинал или Не:
оригиналниот
Компатибилен Бренд:
ZTE
Квалитетот сертификација:
CE
Бренд Име:
Matcheasy
Број На Модел На:
Li3822T43P3h736044 За ZTE Сечилото На 460 Батеријата
Име:
UVR

Поврзани производи