• Цената е намалена.
  • Свеж
Топ Бренд Луксузен Дизајн Вистинска Кожа Види Жените Кварц Аналогни Шупливи Музика Забелешка Модни Дами Gfit Бенд Часовник Relogio Feminino

Топ Бренд Луксузен Дизајн Вистинска Кожа Види Жените Кварц Аналогни Шупливи Музика Забелешка Модни Дами Gfit Бенд Часовник Relogio

 
DEN 671.04
DEN 389.00

Стока
Во продавницата


Часовници Жените Бренд Луксузен Дизајн Кварц Аналогни Шупливи Музика Забелешка Види Женски Модни Дами Gfit Вистинска Кожа Бенд Часовник
БРЕНД : GEEKTHINK СТИЛ : Fashion & Повик на ДИСПЛЕЈОТ : Аналогни Екранот Движење : Јапонија Кварц Движење Карактеристики : - Висок квалитет Quatz Движење - од не ' Рѓосувачки челик backcase со Hi-tech ласерски логото; - 30 метри, отпорен на вода. (Ве молиме да Не't Притиснете Било кое Копче за Подводни) - 12-месечен фабрика гаранција. - Случај Дијаметар : 4cm - Бенд Ширина : 1.8 cm - Бенд Должина : 24cm - Случај Дебелина : 9mm Компоненти Вклучени : -1 x Вистински Убава GEEKTHINK Види Ако ви треба оригиналната кутија.ве молиме изберете тоа .


Карактеристики на производот

Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Ширина:
18mm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Dial Дијаметар:
40mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Тока
Бендот Должина:
23cm
Случај Материјал:
Легура
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бренд Име:
Geekthink
Движење:
Кварц
Број На Модел На:
0085
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Дебелина:
9mm
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.1kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
21cm x 15cm x 5cm (8.27in x 5.91in x 1.97in)

Поврзани производи