• Цената е намалена.
  • Свеж
ZTE Nubia Z5S мини Батеријата Висок Квалитет 2000MAH Li-ion Батерија за Замена на додатоци За Nubia Z5S мини NX403A

ZTE Nubia Z5S мини Батеријата Висок Квалитет 2000MAH Li-ion Батерија за Замена на додатоци За Nubia Z5S мини NX403A

 
DEN 298.56

Стока
Во продавницата


ZTE Nubia Z5 S мини батеријата Висок Квалитет 2000 MAH Li-ion Батерија за Замена на додатоци За Nubia Z5 S мини NX403 A Бесплатен превозот
Опис :
нова батерија, висок квалитет загарантирана
Голем капацитет и Долг Режим, моќна и потребните резерви за ZTE Nubia Z5 S мини NX403 A паметен Телефон
Стандарден напон : 3.8 V
Ограничен напон : 4.35 V
Капацитет : 2000m Ah , 7.6 пот
Пакет се вклучени :
1 x 2000m Ah Батеријата за ZTE Nubia Z5 S мини NX403 A


Карактеристики на производот

Капацитетот на батеријата(mAh):
1801mAh-2200mAh
Оригинал или Не:
оригиналниот
Компатибилен Бренд:
ZTE
Квалитетот сертификација:
CE
Бренд Име:
Matcheasy
Број На Модел На:
ZTE Nubia Z5S мини NX403A
Име:
UVR

Поврзани производи