• Цената е намалена.
  • Свеж
Нови 4200mAh За vernee микс 2 6.0 инчен Паметен Мобилен Мобилен Телефон направите Резервни копии на Батерии Замена li-ion Батерија +Во Парк

Нови 4200mAh За vernee микс 2 6.0 инчен Паметен Мобилен Мобилен Телефон направите Резервни копии на Батерии Замена li-ion Батерија

 
DEN 767.52

Стока
Во продавницата


Нови 4200m Ah За vernee микс 2 6.0 инчен Паметен Мобилен Мобилен Телефон направите Резервни копии на Батерии Замена li-ion Батерија +Во Парк
Се истакна : Здраво,почитувани купувачи, ви благодариме за вашиот забележав нашата врска, Нашата компанија Национален Празник Ден; 1-9, Октомври, Цел ќе биде предаден на 10-ти, Oct. ви благодариме.


Карактеристики на производот

Оригинал или Не:
оригиналниот
Квалитетот сертификација:
CE
Компатибилен Бренд:
Други
Број На Модел На:
vernee микс 2
Бренд Име:
Matcheasy
Капацитетот на батеријата(mAh):
3501mAh-5000mAh
Име:
UVR
Капацитет:
4200mAh
во парк:
Yes

Поврзани производи