• Цената е намалена.
  • Свеж
ХО Скала Големи електрични симулација воз играчка 1: 87 електричен воз модел локомотива архитектонски сенце додатоци

ХО Скала Големи електрични симулација воз играчка 1: 87 електричен воз модел локомотива архитектонски сенце додатоци

 
DEN 560.16
DEN 504.00

Стока
Во продавницата


Карактеристики :
1.Свирката, почнувајќи звук, забрзување и забавување на звук, како и светлата, поврзување прачка може да бидат ротирани.
2. Голем воз општи локомотива
3. треба 2x AA батерии( батеријата треба да се купи со себе )
Спецификации :
Материјал : пластика
Тип : класичен,модерен,CRH локомотива
Скала : 1/87
Големина : класични 19x5x7cm
модерната 23.5x4.5x6.5cm
Пол : Унисекс
Возраст : Grownups
Пакет Листата :
1x модел пластични воз локомотива без батерија

Ние прифаќаме : VISA , Master Card, Зачувам, Запад Унија, ТТ
Кога го користите Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка. Парите ќе бидат објавени до нас само откако ќе се потврди на испорака. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
Потврдите Адресата Со Полно име
Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот. Ние брод на Aliexpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат руски купувачот ве Молиме оставете ни го вашето име и презиме, и Саудиска Арабија купувачот ве молиме оставете ни го вашето P. O. Кутија , Што е многу важно. Ви благодариме.
72 Часа Брза Испорака
Ние гарантираме за да брод во рок од 72 часа по исплата потврда. (Освен Одмор)
Предмети се испраќаат од Кина користење Aliexpress Стандард Превозот ; стигнат до најголемиот број на земји во рамките на 15-60 работни дена , како што се Русија : 21 дена, Холандија : 16 дена, велика Британија : 10 дена, сад 15 дена.
Повеќе на нашите производи со оригиналното пакување
( пластична кеса или картонска кутија )
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


Карактеристики на производот

Пол:
Унисекс
Тип:
модел играчка
Предупредување:
Нема Јадење
Скала:
1
Возило:
Возови
Тема:
Возило
Број На Модел На:
ХО-47
Возраст Опсег:
Grownups
Бренд Име:
TERAYSUN
Материјал:
Пластични
Количината на Предмети во Собата:
1
Потекло:
Кина Копното
Играчка тип:
пластични играчки
Модел:
1601AB
Соодветна возраст:
над 12 години
боја:
класичен / модерна / CRH
Големина:
19x5x7cm/ 23.5x4.5x6.5cm /
Скала:
1/87
Треба:
2 АА батерии

Поврзани производи