• Цената е намалена.
  • Свеж
VSKEY 100pcs Универзална Круг Види Калено Стакло Дијаметар 31mm 32-милиметри 33mm 34mm 35mm 36mm Екран Заштитник Smart Заштитна Фолија

VSKEY 100pcs Универзална Круг Види Калено Стакло Дијаметар 31mm 32-милиметри 33mm 34mm 35mm 36mm Екран Заштитник Smart Заштитна

 
DEN 1675.20

Стока
Во продавницата

Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации,ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !! 2. >> Компатибилен Модел : За Круг се Види Дијаметар 31mm 32-милиметри 33mm 34mm 35mm 36mm
100 компјутери x ( Види Калено Стакло Екран Заштитник ) * Без Мало Кутија = Стакло ќе дојде со OPP вреќа * Ако сакате Со Мало Пакување,ве Молиме контактирајте со нас Потврди Цена и да го Покаже на Мало Пакет за вас. Ние пошта на адреса на улица си замина во системот.
Бидејќи кина пост, сингапур пост, хонгконг пост, швајцарската пост, шведска пост, транзит време на нестабилност (10-45day), руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам!! 1 : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно. >>За Испорака!! Ние се стави нашата испорака процес под строго контрола на квалитетот, стоките ќе бидат испратени до вас, како е можно поскоро. Доколку купувачот не соработуваат царинење, доведе до стоки се вратам, ќе произведува огромни трошоци, овие трошоци не се општо поголеми отколку на цел износ,Затоа, ако купувачот не може да го исчистите царинење или да одбие да ја плати должност, а стоката да се врати, ние ќе не вратат пари,Ако купувачот не се согласувате, ве молиме да не купите некој од нашите производи, ние не сакаме да бидеме повредени!!! 5. >> Ние речиси и да ги имаат сите калено стакло за сите мобилни телефони,може да се меша со цел различни модели,ве Молиме контактирајте со нас, Се Калено Стакло модел листата >> Поради различни модели на телефони камера дупки можеби различни, Ако ти треба некој модел на вистинска слика,Pls Контактирајте со нас се покаже на стакло фото да ви! Благодарение~
>> Материјал : Калено Стакло За Круг се Види >> Дебелина : 0. Ние сме среќни да го следат вашите упатства. или ние default прогласи Вредност . Или можете да оставите порака да ни каже колку треба да се направи царинска декларација. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек.>> Ве молиме наведете барањата на фактурата, со цел порака кога ќе нарачате,вклучувајќи вредност и други. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. >> За Повратни Информации!! 1.Заштитете го вашиот види екран од прашина, гребнатини, отпечатоци од прсти, маснотии, итн.3 mm >> Работ Radian : 2. Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел, без или пониските увозни давачки, ние ќе го пријават како пониска вредност што не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Ве молиме да ни понудат на телефонски број за да се обезбеди пост човек може да стигне до вас. 2 : Ние не сме одговорни за успеа испорака предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Некои посебен проблем може да предизвика одложување.5 D Работ >> Цврстина : 9 H >> Боја : Транспарентна(Јасно) >> Функција : Ултра-тенок,Анти-Ccratch, Отпечатоци-Отпорни,Меур Слободни,Oleophobic Обложена. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја. >>За Царинска : 1.


Карактеристики на производот

боја:
Другиот Модел, со Дијаметар од 31mm, со Дијаметар од 32-милиметри, со Дијаметар од 33mm, со Дијаметар од 34mm, со Дијаметар од 35mm, со Дијаметар од 36mm
Големина:
Round Smart Watch
Број На Модел На:
Дијаметар 31mm 32-милиметри 33mm 34mm 35mm 36mm
Бренд Име:
VSKEY
Употреба:
smart watch
Пакет:
No
Начин На Продажба.:
Мало И Трговија На Големо
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,HD Јасно
Место на Потекло:
Шенжен,Кина
Тип 1:
Пред Филмот
тип 2:
Види Калено Стакло

Поврзани производи