• Цената е намалена.
  • Свеж
Dreamworld Водоотпорен Кревет Душек Покрие Вдп Душек Заштитник Подлога Опремени Лист Одделени Вода Кревет Постелнина со Еластичен

Dreamworld Водоотпорен Кревет Душек Покрие Вдп Душек Заштитник Подлога Опремени Лист Одделени Вода Кревет Постелнина со Еластичен

 
DEN 960.00
DEN 509.00

Стока
Во продавницата


Пакетот вклучува : 1pc водоотпорен душек капак (другите не се вклучуваат)
Горниот Материјал : 100% Полиестер слој TPU
Здолниште Материјал : 100% Полиестер
Големина : 80 X200 X30cm
90 X200 X30cm
100 X200 X30cm
120 X200 X30cm
140 X200 X30cm
150 X200 X30cm
160 X200 X30cm
180 X200 X30cm
200 X200 X30cm
200 X220 X30cm


Карактеристики на производот

Големина:
80X200X30cm, 90X200X30cm, 100X200X30cm, 120X200X30cm, 140X200X30cm, 150X200X30cm, 160X200X30cm, 180X200X30cm, 200X200X30cm, 200X220X30cm
Бренд Име:
mecerock
Висина:
9 до 14 Инчи
Техника:
Nonwoven
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
Лента
Шема:
Печатени
Функција:
Водоотпорен
Употреба:
Дома,Хотел,Во Болница
Тип:
Кревет Мат
Форма:
Mahjong Мат
Производот:
душек
Ткаенина Count:
50
тема count:
300TC
Број На Модел На:
DW-FS-YH
одделение:
Квалификуван

Поврзани производи