• Цената е намалена.
  • Свеж
Козметички Торба Преносни Мини Едноставна Голем Капацитет Прифати Торба Водоотпорен Прекрасна за Семејно Патување Дами Рачка

Козметички Торба Преносни Мини Едноставна Голем Капацитет Прифати Торба Водоотпорен Прекрасна за Семејно Патување Дами Рачка

 
DEN 576.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Големина:
18cm 14cm 6cm, 20cm 15cm 8cm
Бренд Име:
hotionfire
Главен Материјал:
PU
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
Перница
Материјал Состав:
PU
Број На Модел На:
cb60
Тип На Објект:
Козметички Случаи

Поврзани производи