• Цената е намалена.
  • Свеж
ШЕСТ ПАКЕТ Наскоро Печати Raglan Кратко Sleeve Т Кошула Мажи Жени Фитнес и боди билдинг Т-маица За Момчето на Девојката Лето Унисекс Облека

ШЕСТ ПАКЕТ Наскоро Печати Raglan Кратко Sleeve Т Кошула Мажи Жени Фитнес и боди билдинг Т-маица За Момчето на Девојката Лето

 
DEN 671.52
DEN 611.00

Стока
Во продавницата


Вовед :
Направени од Lycra Памук;
Квалитетот Печатени Заврши;
Моделот Печатење на Предната страна ( Ако сакате да ја печатите на Грбот, pls ни e-mail)
Краток Или Долг Ракав;
Екипажот Вратот;
Боја : Бела/Сина или White/Black [боја ќе биде малку поинаква, бидејќи на преземање на слики, светлина или вашиот монитор на поставувања, ве молиме да се разбере, боите ќе бидат предмет на финалниот еден ќе примите];
Тежина : 220g да 260g;
S ize :
Слики :
Детали :
Плаќање :
* Ние го прифаќаме Alipay .
* А ќе главните видови на кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес или ЗАЧУВАМ.
Превозот :
*Објектот ќе биде предаден во рок од 1 работни дена по вашата исплата.
*Објектот ќе биде предаден од страна на Хонг Конг пост или кина пост Воздухопловната која трае од 15 ДО 25 работни дена (не вклучувајќи ги сабота & недела).ВО САД ЌЕ ТРАЕ 7 ДО 15 РАБОТНИ ДЕНА ДА ГО ДОСТИГНЕ.
*Ние не ќе брод во Кина, Хонг Конг, Филипините, Африка, Хондурас, Индонезија, Индија, Италија, Хавајски Острови,Индија(како причина за ограничувањето на поштенски систем)
Враќање :
*Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по приемот на објектот.
*За обезбедување на сите предмети се во добра квалитет, ние ќе ги тестираат сите производи пред пакети беа испратени надвор.
*Се врати ставки МОРА да ги имаат сите ОРИГИНАЛНОТО пакување и додатоци.
*Ние ќе плаќаат за превозот цена на resending предмети, додека купувачите се одговорни за поштенски трошоци за враќање на предмети.
*Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за враќање предмети.
Повратни информации : *не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето,ние посветена на вашиот 100% задоволството на клиентите. *Дали сте задоволни со нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5star Детални Продавачот Рејтингот, Ние автоматски ќе испрати позитивен фидбек за вас. *Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите во ваша корист. Вашето задоволство е многу, многу важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Ние многу проценка на сите наши клиенти!


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
iDzn
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Хип Хоп
Материјал:
Памук,Lycra
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Ткаени
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Сезоната:
Лето
Повод:
Секојдневниот
број:
Hu_RCB848D
ОДГОВАРА ЗА:
Мажите.Жените.Момче.Девојка
Тема:
ШЕСТ ПАКЕТ наскоро
боја:
Бела.црна.сина.

Поврзани производи