• Цената е намалена.
  • Свеж
Преносни LED Следење на Светлина Кутија Dimmable Трагач Цртање Одбор Следење на Светлина Подлога за Скицирање Анимација Дизајнирање на Матрицата (DC)

Преносни LED Следење на Светлина Кутија Dimmable Трагач Цртање Одбор Следење на Светлина Подлога за Скицирање Анимација Дизајнирање

 
DEN 3410.88

Стока
Во продавницата


*Ултра тенок дизајн ,само е 8-9mm дебелина
*Супер светло, со Осветлуваат Униформност
*Доаѓаат со прилагодлив интензитет на светлина и паметни светлината меморирање ви овозможува да го контролирате светлина слободно и effectiv
*Компактен и лесен во тежина,лесно и практично за вас да го преземе целиот
*Око-заштитна технологија, хуманизирано дизајн
* Видот заштитени дизајнирани. Лесен за употреба. Идеален за Професионалци и Студенти од Универзитетот
*Идеален за stenciling,2 D анимација,callingraphy,втиснување,scrapbooking,Тетоважа следење,занает проекти,
*Гранична има мерења така што ќе можете брзо скала вашата работа.


Карактеристики на производот

Големина:
A4
Бренд Име:
Yakri
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
YTLD-003
Пакување Тип:
2 Кутии
Тип:
Фото Рамка
со слика картичка:
No
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Акрилик
Напон:
US,EU,AU or UK adapt are available
Дебелина:
5mm
Работни големина:
311x238mm

Поврзани производи