• Цената е намалена.
  • Свеж
Neoprene Wetsuits Деца Swimwears Нуркање Одговара Долги Ракави, Момчиња, Девојки Сурфање Деца Осип Чувари Snorkel Еден Парчиња

Neoprene Wetsuits Деца Swimwears Нуркање Одговара Долги Ракави, Момчиња, Девојки Сурфање Деца Осип Чувари Snorkel Еден Парчиња

 
DEN 1578.24
DEN 1468.00

Стока
Во продавницата


Deacription :
Neoprene Wetsuits Деца Swimwears Нуркање Одговара Долги Ракави, Момчиња, Девојки Сурфање Деца Осип Чувари Snorkel Еден Парчиња
*Ве молиме имајте во предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. *Бидете свесни дека големини НЕ се Американски големини.Ве молиме игнорира големина ознака и одберете големина според нашите мерења.
Големина на табелата :
Висина(cm) Тежина(kg)
XS(#2) 95-105 10-20
S(#4) 105-115 20-25
M(#6) 115-125 25-30
L(#8) 125-135 30-35
XL(#10) 135-145 35-40
XXL(#12) 145-155 40-45
Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Фото :
Ние можеме да снабдување фотографии само купувачот цел предмети,Ако треба,ве Молиме оставете порака ,и ни даде вашата E-mail порака,ние ќе испратени до вас !
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Големина или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Повратни информации
1.Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2.Pls љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.
3.Ве МОЛИМЕ не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи, ние ќе ги реши сите проблеми со вас.
За нас
добредојдовте секој пријател да ве молиме посетете ја нашата продавница, нашата главна дејност е бутици, промет на големо и промет на мало во нашата продавница се наоѓа во hugest трговија на големо центар на светот-Yiwu на меѓународните трговски центар, ние предност на квалитетот и цената на стоката,добредојдени да се спаси нашата продавница,ќе се златни,и ние ќе сигурно снабдување со нашата најдобра услуга.


Карактеристики на производот

Големина:
2--105cm, 4--115cm, 6--125cm, 8--135cm, 10--145cm, 12--150cm
Тип На Објект:
Осип Стражари
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Крпеница
Бренд Име:
SexeMara
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Spandex,Viscose
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
CX1282
Големина:
2,4,6,8,10,12
боја:
Црна
Пол:
Деца
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Повод:
Спортови На Вода
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина(Копно)
is_customized:
Yes

Поврзани производи