• Цената е намалена.
  • Свеж
LOSLANDIFEN Жените Пумпа 11cm Тенка Висока Пета Stiletto Посочи блиску пети Пумпи Чевли Faux Велур Свадба Фустан Чевли 35-42

LOSLANDIFEN Жените Пумпа 11cm Тенка Висока Пета Stiletto Посочи блиску пети Пумпи Чевли Faux Велур Свадба Фустан Чевли 35-42

 
DEN 2352.00
DEN 1411.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Повод:
Свадба
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Бренд Име:
LOSLANDIFEN
Стил:
Класици
Број На Модел На:
302-27R
Горниот Материјал:
Стадото
Сезоната:
Пролет/Есен
Големина:
35,36,37,38,39,40,41,42
боја:
црвена, жолта,црна,сина,виолетова,портокалова,голи,се зголеми црвена,бела
Пета:
11cm

Поврзани производи