• Цената е намалена.
  • Свеж
LTH21A 3100mAh За Letv Ле Max 2 /5.7 инчи/ x821 X820 Батеријата Batterie Bateria Акумулаторот AKKU

LTH21A 3100mAh За Letv Ле Max 2 /5.7 инчи/ x821 X820 Батеријата Batterie Bateria Акумулаторот AKKU

 
DEN 520.80

Стока
Во продавницата


Почитувани Купувачот :
Ние нудиме најдобар систем на Услуги, ако не сте задоволни со производот ,
Ве молиме не го отвори спорот,
само се чувствуваат слободни да не контактирате во работно време да се справи со тоа,
ние ќе се обидеме потрудиме да го поправи тоа За вас.
Сервисот За Работното Време
Понеделник~Петок
Пекинг Време (GMT +8) : 9 : 00 AM ~ 22 : 00 ЧАСОТ
Русија Време (GMT +3) : 4 : 00 AM ~ 17 : 00 ЧАСОТ
Бразил Време (GMT -3) : 22 : 00ЧАСОТ~11 : 00 AM
Ви благодариме
LTH21 A 3100m Ah За Letv Ле Max 2 /5.7 инчи/ x821 X820 Батеријата Batterie Bateria Акумулаторот AKKU
1. Објектот ќе биде предаден во 1-2 работни дена по приемот на плаќање,
2. Бесплатен превозот : Ние обично Брод од страна на Шведска пост воздух пошта, тоа ќе трае 15-60 дена .
3. Од express : Обично е DHL , Треба дополнителни трошоци , времето за Испорака е 3-10days
4. Враќање : Ако се задоволи со стоката , Можеме да го прифатиме врати во 7 дена .
1.Клиентите 's рано потврда и позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2.Ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.
1.ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход,ако има ќе биде,јас ќе се потрудиме за да се избегне тоа и известување на нашите клиенти.
2.Па за нашите меѓународни налози,можеме да преземе никаква одговорност за ненавремено пристигнувања,обичај одложувања или holdups


Карактеристики на производот

Капацитетот на батеријата(mAh):
2801mAh-3500mAh
Квалитетот сертификација:
FCC
Компатибилен Бренд:
Други
Оригинал или Не:
Компатибилен
Број На Модел На:
LTH21A
Бренд Име:
Matcheasy
Име:
UVR
Компатибилни модели на телефони:
За Letv Ле Max 2 /5.7 инчи/ x821 X820
Капацитет:
3100MAH
БАТЕРИЈАТА ГОЛЕМИНА:
Исто како и Оригинална големина

Поврзани производи