• Цената е намалена.
  • Свеж
SH1M2801LL ВЕР.За Huawei М2-801W М2-803L плоча приклучен кабел екран кабел

SH1M2801LL ВЕР.За Huawei М2-801W М2-803L плоча приклучен кабел екран кабел

 
DEN 911.52
DEN 693.00

Стока
Во продавницата


Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите совети


Карактеристики на производот

Екран Тип:
Отпор На Екранот
Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
ZOOTOPIA
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо

Поврзани производи