• Цената е намалена.
  • Свеж
DICASE 405*34mm drilled кочница rotors со црна центар капа за Range rover evoque 2012 за Brembo GT6 сива кочница дебеломер

DICASE 405*34mm drilled кочница rotors со црна центар капа за Range rover evoque 2012 за Brembo GT6 сива кочница дебеломер

 
DEN 11712.00

Стока
Во продавницата

DICASE 405*34mm drilled кочница rotors со црна центар капа за Range rover evoque 2012 за Brembo GT6 сива кочница дебеломер
Цената за еден пар диск, и Друг Објект ние продаваме
Целата Кочница Комплет вклучува :
Еден Пар Caliper
Еден Пар Диск
Еден Сет Влошки(4 парчиња)
Еден Пар Централна Плоча
Еден Пар Заградата
Еден Пар Сопирање Линија
Техничка Спецификација :
Клипот Големина
- Ø27.0 x 2.
- Ø31.8 x 2.
- Ø38.1 x 2
Клипот Област
50.1 cm 2
Диск Големина
362*32-милиметри
Подлога Информации
Подлога Семејството= CP7040 D61
Подлога Област=72.5 cm 2
Подлога Длабочина=61.0 mm
Подлога Дебелина=16.8 mm
Карактеристики :
- Радијална Планината, 152mm центри. - Одговара Ø362 x 32-милиметри дебел дискови.
- Две парче фалсификувани Алуминиум легура тело.
- Алуминиумска легура пистонс.
- Подигање тип нечистотија печати опремени.
- Напредно сјај Црвена или Црна анти-корозија боја заврши.
- Челик носат плочи.
- Подлога анти-штракаат клип опремени Примена : За 18" и 19" rim Информации :
Централната плоча треба да биде произведен според вашиот автомобил податоци. Така pls дај ни вашиот автомобил податоци, така што можеме да им понудиме у совршен натпревар производи. Ви благодариме!
Добредојдовте на вашето барање, ве молиме контактирајте со бонбони преку Али онлајн алатка


Карактеристики на производот

боја:
1-2pair, 3-10pair
Другиот Дел Број:
CP8520
Производителот Дел Број:
CP8520
Бренд Име:
DICKASS
Објектот Тежина:
28kg
Специјални Функции:
Кочница
Материјал Тип:
AL
Земја/Регион на Автомобил Производство:
CN
Осветленост Дел Број:
CP8520

Поврзани производи