• Цената е намалена.
  • Свеж
3d позадина фото позадина обичај дневна соба mural Назад античките Њујорк убавина слика 3d ѕид мурали тапети за ѕидови 3d

3d позадина фото позадина обичај дневна соба mural Назад античките Њујорк убавина слика 3d ѕид мурали тапети за ѕидови 3d

 
DEN 1491.84
DEN 805.00

Стока
Во продавницата

Купувачите мора да се прочита : фото позадина цена : $ / метар квадратен. 1 квадратен метар = 1pcs. 2 квадратен метар=2 парчиња. 3 квадратен метар =3pcs .. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме не го купи 1 метар квадратен , бидејќи тоа е многу мали димензии. Имаме 16 фиксна големина цел. Купувачот цел различна количина. Купувачот ќе добие соодветна големина . Количина : 1 квадратен метар = 140 cm (W) x 70 см (H) Количина : 2 квадратни метри = 170 см (W) x 120 cm (H) Количеството : 3 метри квадратни = 208 см (W) x 146 cm (H) Количеството : 4 метри квадратни = 250 см (W) x 160 см (H) Количеството : 5 квадратни метри = 280 cm (W) x 180 см (H) Количеството : 6 квадратни метри = 300 см (W) x 200 см (H) Количеството : 7 метри квадратни = 335 cm (W) x 210 см (H) Количеството : 8 квадратни метри = 355 cm (W) x 225 cm (H) Количеството : 9 квадратни метри = 370 cm (W) x 245 cm (H) Количеството : 10 квадратни метри = 400 см (W) x 250 см (H) Количеството : 11 квадратни метри = 410 cm (W) x 270 см (H) Количина : 12 квадратни метри = 430 cm (W) x 280 cm (H) Количеството : 13 метри квадратни = 445 cm (W) x 395 cm (H) Количеството : 14 метри квадратни = 470 cm (W) x 300 см (H) Количеството : 15 квадратни метри = 500 cm (W) x 300 см (H) Количеството : 16 квадратни метри = 500 cm (W) x 320 см (Ж) Други големина . (width = ___ см , висина = ___ cm ) . ве молиме да ни каже. Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената. Драг пријател, ако имате било какви прашања и идеја, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас. што може да ни даде порака. * Ако сакате да направите друга фотографија, тоа не е проблем, ве молиме да ни обезбеди висока резолуција на фотографија дека можеме да го направиме тоа за вас. *Ако ви треба да инсталирате видео брза, ве молиме кажете му на вашиот E-mail адреса и ние ги испратите на E-mail до вас. * * * Во купувањето, ве молиме да обрнете внимание на делот на фотографии и големината на ѕидот да се прилагодат. *Затоа што екранот покажува причина, не може да биде боја разлика, ве молиме да се биде внимателен да се купи.
Не-плетени позадина е на високо-одделение wallpaper (mural), употреба на природни растителни влакна не-плетени процес, е главен материјал со висок квалитет позадина. Главни карактеристики : 1) затегнувачка цврстина. 2) повеќе еколошки. 3) не жолта промени. 4) добра вентилација. 5) долг работен век.
wallpaper mural инсталација совети 1. Подготви алатка . 2. Чистење на ѕид. Лепак ѕидот. 3. Проверете ја големината , Одговара на pattem. 4. Обележете го вертикални линии на ѕидот. 5. Четка лепак на позадината . Марк pasting цел. 6. Залепете го на ѕидот. отсечени вишокот дел . исчисти лепак overflow. 7. Натпреварот pattem . на средината на преклопување дел , се сече и се лупам исклучување на вишокот дел. 8. Отсечени вишокот на дел околу switch. 9. Користете scraper да се направи позадина станот . користете крпа за да ги избрише лепак overflow.
Преклопуваат двојно-сечење детали 1. Преклопуваат панели за координирање на сликата. 2. Се намали на ceter на преклопување. Пишам исклучите намали дел од Panel 2. 3. Излупете задниот Панел 2 за да го отстраните намали дел од Панел 1 зад тоа. Повторно се придржуваат Панел 2 работ за чиста појавување на споеви.
Ние ви даде добар предлог : Кога инсталирање позадина, ве молиме професионални работници, ве молиме прочитајте инсталација совети, бидете сигурни дека позадината е рамен, ве молиме да се glutinous ориз лепак. Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе се обидеме да ви помогнеме. Кога ќе примите позадина, ве молиме потврдете го тоа тука веднаш. И потоа ни даде на сите предмети 5 ѕвезди пофалби. Ние ќе одземе $ 5 кога ќе го купите повторно.


Карактеристики на производот

Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Функција:
Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Текстилни Позадини
Стил:
Модерна
Материјал:
Други
Број На Модел На:
g263
Шема:
Персоналните Прилагодување
Бренд Име:
AIBIYI

Поврзани производи