• Цената е намалена.
  • Свеж
Shefly Сребрена Боја Симпатична Був Блескави CZ Свежа Вода Бисер Pendant Ѓердани За Жените Подарок Накит За Неа XL08412

Shefly Сребрена Боја Симпатична Був Блескави CZ Свежа Вода Бисер Pendant Ѓердани За Жените Подарок Накит За Неа XL08412

 
DEN 374.88
DEN 300.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Метали Тип:
Бакар
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Број На Модел На:
X222-XL08412
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
33*25mm
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Тип:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Форма:
Nearround
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
боја:
Бела ;Кафе Злато
Обликот:
симпатична був
Повод:
Свадба, Забава, Роденден, Море Патување, На Шопинг
Материјал:
Висок Квалитет на Бакар + CZ Кристал + Бисер
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
Еколошки Стандарди:
доведе слободни, никел слободни, кадмиум слободни

Поврзани производи