• Цената е намалена.
  • Свеж
Нова Оригинална Батерија за Леново A806 BL229 Батерија 2500mAh Резервната Батерија за Леново A806 BL229

Нова Оригинална Батерија за Леново A806 BL229 Батерија 2500mAh Резервната Батерија за Леново A806 BL229

 
DEN 213.60

Стока
Во продавницата


Нова Оригинална Батерија за Леново A806 BL229 Батерија 2500m Ah Резервната Батерија за Леново A806 BL229 Бесплатен Превозот
Добредојдовте на нашата продавница
Карактеристики :
Компатибилен Телефон : за Леново A806 BL229 паметен телефон
Напон : 3.8 V
Капацитет : 2500m Ah


Карактеристики на производот

Квалитетот сертификација:
FCC,CE
Број На Модел На:
за Леново A806 BL229
Оригинал или Не:
оригиналниот
Капацитетот на батеријата(mAh):
2201mAh-2800mAh
Бренд Име:
Matcheasy
Компатибилен Бренд:
Леново
Име:
UVR

Поврзани производи