• Цената е намалена.
  • Свеж
Ainclu Бесплатен Превозот Vocaloid Hatsune Miku Црна лолита фустан Cosplay Костим Прилагодите за плус големина на возрасни

Ainclu Бесплатен Превозот Vocaloid Hatsune Miku Црна лолита фустан Cosplay Костим Прилагодите за плус големина на возрасни

 
DEN 3023.52
DEN 2812.00

Стока
Во продавницата


Сопствени Совети
Почитувани Клиенти,
Сите производи во нашата продавница поддршка прилагодување, ако вашата големина и по големина шема не може да биде на, можете лесно да ги преземат големина, оставете порака на нашата служба за корисници вашата големина, ние го прилагодите според вашиот големина. Некои опции за персонализација, ако се земе производот, бидете сигурни да ја напушти својата големина ох. Сеќавајќи се, мора да оставите порака, или не можеме да го направиме тоа. Имајте на ум дека прилагодувањето време е малку побавно од директен шут!
AINCLU ОФИЦИЈАЛНАТА ПРОДАВНИЦА
Ainclu Бесплатен Превозот Vocaloid Hatsune Miku Црна лолита фустан Cosplay Костим
Персонализација за плус големина на возрасни
Извор : Vocaloid Cosplay
Компоненти : Горе,Overskirt,А Да Се Покрие,Вратоврска,Чорапи
Пол : жените
Група : Возрасни
Тежина : 1kg
Големината На Табелата За Женски
Модел големина на табелата :
Известување
Бојата на објектот добиени од вас може да биде малку различен, со тоа што се прикажани на сликите, која е предизвикана од страна на светлината на екранот
разликата. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере и да бидете сигурни дека ќе не ум, пред да се одржи редот. Ве молиме исто така, им овозможи 1-3 см
разликите во големината поради прирачник за мерење.
Повратни информации
1. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги,
ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Ние сме повеќе од среќни да ви даде $3 Купони кон вашата следна
цел како клиент учтивост.
2. Ако имате било какви проблеми или проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате прв
пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши вашите проблеми и да бидете среќни затоа што ние
знам дека зборот на устата е најдобра реклама.
За Превозот
1. Во светот превозот! Ние треба 3-5 дена да се подготви вашата нарачка откако вашата уплата е завршен.
2. Секоја цел е песна-можност онлајн со единствена следење на број.
3. Потребни информации за примачот :
Полно Име
Детали адреса треба да имаат град/округ. патот, зграда Бр., соба Бр. итн
Контакт телефонски број
Точно ПОШТЕНСКИ код
Ве молиме љубезно ве молиме имајте предвид дека ако пратката се враќа поради неточни информации ние сме само може да се издаде половина наплата.
4. Време на испорака преку препорачана воздух mail пост.
Ако пратката се враќа поради приемник 's отсуство во градот, ние сме само може да се издаде половина наплата.
5. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
6. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во
вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
7. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Како да се откаже нарачка?
Како што веќе истакна дека во ACGN станица ние нудиме наменска и Никој-наменска услуга за некои предмети. Ве молиме љубезно
забелешка табелата подолу за цел поништување на политика :


Карактеристики на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, XXS
Извор:
Hatsune Miku
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
Персонализација за плус големина на возрасни
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Бренд Име:
Ainclu
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Црна лолита
Материјал:
Памук, Полиестер
Компоненти:
Врвот,Overskirt,А Да Се Покрие,Вратоврска,Чорапи
група:
Возрасни
Souce:
Vocaloid
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Тежина:
1KG

Поврзани производи